Методичні рекомендації

Illustration

Проведення допиту/опитування дитини в умовах збройного конфлікту та/або воєнного стану: методичні рекомендації у запитаннях та відповідях

Методичні рекомендації розроблено в межах проєкту «Попередження і подолання насильства щодо дітей та підтримка реформи системи правосуддя для дітей», що реалізується Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" спільно з Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх та Офісом Генерального прокурора за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Бачити менше

Illustration

Як підготувати дитину до допиту / опитування: пам’ятка для батьків та осіб, які їх замінюють

Буклет розроблено в межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським Центро "Волонтер" за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Illustration

МОДЕЛЬ «БАРНАХУС»: Загальна характеристика і впровадження в Україні. Збірка матеріалів із впровадження моделі «Барнахус» в Україні

Матеріали підготовлено Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Illustration

Методичні рекомендації
щодо організації роботи з дітьми за методикою «Зелена кімната» для слідчих та ювенальних
поліцейських

Матеріали підготовлено Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо Підготовано за ініціативи Національної поліції України в межах проєкту, що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, спільно з Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Illustration

Методичні рекомендації для суддів щодо організації роботи з дітьми за методикою «Зелена кімната»

Матеріали підготовлено в межах проєкту, що реалізується ГО «ВГЦ «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною школою суддів України спільно з Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх (Міністерство юстиції України).

Illustration

Методичні рекомендації щодо опитування дітей у межах розслідування

У методичних рекомендаціях представлено практичний інструментарій, який враховує найкращі міжнародні та національні практики у сфері захисту та безпеки дитини, що стала свідком у кримінальному провадженні, а саме стандарти правосуддя, дружнього до дитини. Видання розраховане на співробітників правоохоронних органів, соціальної̈ сфери та системи освіти, адвокатів, психологів, студентів, аспірантів, представників організацій громадянського суспільства. Методичні рекомендації підготовлені в рамках Проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні, фаза II».

Illustration

Як опитувати дитину

Порадник для фахівців, які беруть участь в опитуванні малолітніх свідків та потерпілих

Illustration

Опитування / допит, дружній до дитини, або про що важливо пам’ятати: нотатки
для психолога

Збірка підготовано в межах проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується ГО «ВГЦ «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.